Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Lily Angel Werse

+4
Delacroix Lexié Ixdiór
Rachel Lilith Night
Erin Richella Orabell
Lily Angel Werse
8 posters
YazarMesaj
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:59 pm

Lily Angel Werse 45807077

Geçmiş~

Çok güzel bir çocukluğum olmuştu. Annem ve babam birbirlerine aşık iki çiftlerdi. Kardeşim yoktu ama çok mutluydum. Beni her yere götürüyorlardı. İyi bakıyorlardı. Annem arkadaşım gibiydi. Onunla her şeyimi paylaşırdım. Sevgililerimi bile. Babam ile o kadar yakın değildim ama yine de evde bağırışlar olmazdı. Sessiz bir ev ortamı olurdu, bazen benim sakarlıklarımla gülüşmeler yankılanırdı evde. 18 yaşımdayken babamı ve annemi kaybettim. Günlerce sessiz kaldım. Hiç konuşmuyordum. Arkadaşlarım çok şüphelenmişti. Bu durum 3 hafta sürmüştü, sonra yokluklarına alışmıştım. Hâla içimde ufak bir ukte olsa da yine de onların mekanının cennet olduğunu biliyorum. Bu yüzden içim rahat. Üzerlerine nur yağsın.

Lily Angel Werse 79450082

Aynadaki Ben~

Sarı saçlara ve buz mavisi gözlere sahibim. Güzel bir burnum ve hafif dolgun dudaklarım var. Zayıf bir vücudum var.

Lily Angel Werse 33787726

İç Güzellik~

Çok sevecen ve iyimser biriyimdir. Olaylara hep olumlu yönden bakarım. İnsanlara -çok çok kötü olmadıkça- kin beslemem. Kötü insanları önce iyiye döndürmek için uğraşırım. Eğer içlerinde bir gıdım bile ışık bulamazsam, onları karanlığa bırakmaya mecbur kalırım ve bu beni mahveder. Kötülükten hoşlanmıyorum. Bence insanlar hep iyi olmalı. Bencillikten nefret ederim. Kendini beğenmişlikten de öyle. Ben asla kendimi beğenmiş bir kız olmadım. Arkadaşlarım çok güzel olduğumu söylerlerdi, lisedeyken bir çok sevgilim olmuştu ama yine de bilmişlik taslamadım hiç bir zaman. Bilmediğim konularda da yorum yapmayı sevmem. Çoğu zaman açık sözlüyümdür. Ama patavatsızlık etmem.

İlişkiler~ - 1 adet icon ve kurgu lütfen. Bunlar olmadıkça eklemeyeceğim.

Lily Angel Werse 2rc08s9
Biricik öğrencilerimden biri~ Erin Richella Orabell Şeker gibi bir kız ve beni sevdiği belli oluyor. Ben de onu seviyorum. Hep böyle masum ve iyilik dolu kalmalı. Dünyanın onun gibilere ihtiyacı var.

Lily Angel Werse Le515aff2bd4f4042a8bfb2
Karanlık öğrenci~ Rachel Lilith Night Karanlık tarafta olman beni rahatsız ediyor. Daha küçük bir kızın karanlık tarafta olması iyi bir şey değil. Düşüncelerin kötü olmasaydı seni sevebilirdim. Ama öyle değil. Benden hoşlanmıyor ama ben de ondan hoşlanmıyorum. İçine ışık katmanı dilerim küçük hanım!

Lily Angel Werse 39672096
Karanlık Profesör~ Delacroix Lexié Ixdiór Bu kadına "bayan" demeye bin şahit gerekiyor! İçinde gerçekten de ışıktan eser yok. Tehlikeli bir kadın. Güzel olduğu doğru, ama bu kendini çok beğenmesine hak vereceğim anlamına gelmiyor. Asil ve nazik biri gibi görünmeye çalışsa da onun içini görebiliyorum. Az da olsa iyilikten eserin olmasını dilerdim. Yoksa da bu senin hayatın. Bana dokunmaya bile kalkışma cehennem cadısı!

Lily Angel Werse 71542128
Yakın arkadaş~ Elizabeth Marie Clount Elizabeth çok ama çok yakın bir arkadaşım. İçi iyilik dolu, mükemmel bir kehanet profesörü. Hep yanımda ol, tatlım!

Lily Angel Werse Iconator632551917104da3
Karanlık öğrenci~ Scorpius Malfoy Scorpius zeki bir çocuk ama onun da içinde karanlıktan başka bir şey yok. Üzgünüm küçük bey, içinize ışık katmanızı dileyeceğim. Umarım bu ufak önerimde kendinize bir pay bulursunuz.

En son Lily Angel Werse tarafından Perş. Ara. 17, 2009 6:02 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Erin Richella Orabell
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Erin Richella Orabell

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:02 am

Benıde eklermısn..

Erin Richella Orabell...

İcon Lejantta mevcut...

Kısa kurgu: Dersine giriyorum ve bu dersi çok sevıyorum..Senın gibi iyi bir Profesöre rastlamadım şuana kadaR...[benım duşuncelerim, buna uygun yazarsan sevınırım...]
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:04 am

canım iconlar lejantımda var

kurgu: birbirimizden hoşlanmıyoruz dersine girmiyorum. Sen aydınlık taraftasın ben karanlık..
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:14 am

Eklendiniz. (:
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 10:25 am

İcon lejantta var! Birbirimizden hoşlanmıyoruz vs vs senin yazdığın kurgu yani. =)
Elizabeth Marie Clount
İblis & Kehanet Profesörü
İblis & Kehanet Profesörü
Elizabeth Marie Clount

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 10:58 am

Benide eklermisin kurgu senin yazdığın gibi,
yakın arkadaş olalım. ben seni o şekilde ekledim.
İcon lejantımda var
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:07 pm

Eklendiniz. (:
Scorpius Malfoy
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Scorpius Malfoy

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePtsi Ara. 14, 2009 12:47 pm

Beni de ekler misin?İcon lejantımda var.
Kurgu...Tafaflarımız ayrı buna göre bir şeyler yazıver. Lily Angel Werse Icon_biggrin
Zekiyim ama kötüyüm xD
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 6:04 pm

Ekledim.
Euterpe London Ixdiór
İblis & İksir Profesörü
İblis & İksir Profesörü
Euterpe London Ixdiór

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 6:41 pm

İcon lejantımda var.
Kurgu:Senden çok hoşlanmıyorum sonuçta aydınlık taraftasın.
İsim:Euterpe London Ixdiõr
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

Lily Angel Werse Empty
MesajKonu: Geri: Lily Angel Werse   Lily Angel Werse Icon_minitimePerş. Ara. 17, 2009 6:44 pm

Beni eklersen çoook mutlu olurum (: senden acayip hoşlanıyorum (:
http://www.fokurfokur.com

Lily Angel Werse
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lily Angel Werse