Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hakeden hakettiği cezayı almalı!

2 posters
YazarMesaj
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

Hakeden hakettiği cezayı almalı! Empty
MesajKonu: Hakeden hakettiği cezayı almalı!   Hakeden hakettiği cezayı almalı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:01 pm

Üzerindeki kazağın kolunu sıyırdı ve kolunda nazikçe dalgalanan işaretine baktı. Gözlerini kapattı ve dudaklarını karanlık işarete bastırdı. Düşünceler beynine doluşurken, kapısının kitli olmasının verdiği güvenle işaretine bakmaya devam etti. Kız kardeşi onu odasında sabırsızlıkla bekliyordu. O da bir an önce Lord'unun yanına gitmek istiyordu. Neler olduğunu öğrenmek ve gereken kişiye en ağır cezayı vermek. Sinsice gülümsedi. Kapısı tıklandığında
İçinden gereken büyülü sözcükleri söyledi kapının kilidi açıldı.

''Girin!'' diye seslendi az sonra da. İçeri giren şu terbiyesiz bücürdü. Oturduğu koltuğa iyice yaslandı ve yüzüne ciddi bir ifade yerleştirdi. Çocuk içeri girerken o da bakışlarını bir saniye bile onun üzerinden ayırmamıştı kapı kapandığında

''Bak çocuk, seni bir kez daha böyle bir davranış içinde görürsem kulaklarını yerinde bulamayabilirsin.'' Bunu oldukça ciddi bir sesle söylemişti. Şakası yoktu bu olay bir kez daha tekrarlanırsa çocuk kendine dikkat etse iyi olurdu.

''Her yaptığından haberim var. Benden bir şey saklaman imkansız. Birçok şeyi not aldığından hatta ikizimle ikimizin diyaloglarını tek tek yazdığından bile haberim var. Benim cebindeki o kağıdı farkettiğimi, fark ettiğinden de haberim var. Ben senin zihnine girip istersem her şeyi öğrenebilirim. Bu kapı dinleme adetini alışkanlık haline getirdiğinden de haberim var. Zihnini falan temizlemeyeceğim. Ne fark eder. Zaten bizim ölüm yiyen olduğumuzu bilmeyen mi var? İşte bak söylüyorum ben ve ikizim birer ölüm yiyeniz. Büyük ihtimalle çok yakın zamanda bunu bütün okula yayarsın. Tanrı aşkına zaten bunu bilmeyen öğrenci çok az!'' Nefes almak için bir an duraksadı. Gözleri alev alev yanıyordu.

''Konu ne olursa olsun kimle kim konuşuyor olursa, farketmez! Eğer bir kez daha kapı dinlediğini duyarsam kendine dikkat et çocuk!'' diye tısladı. Çok rahattı çünkü Dumbledore gibi büyük bir büyücü bile biliyordu, eğer onu veya Euro'yu işten çıkarırsa Hogwarts diye bir yer kalmazdı. Çocuk şok geçirmiş bir şekilde kendisine bakarken o da ayağa kalktı.

''Dediklerimi anladıysan şimdilik bu kadar. Cezana gelirsek bilemiyorum doğrusu. Sana ne ceza versem az, ama sanırım buldum! Birinci sınıfların KSKS dersinde sersemlet ve çözülü bütün öğrenciler senin üzerinde deneyecek!’’ Bücür kocaman olmuş kahve gözleriyle ona bakarken yumuşakça gülümsedi.
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

Hakeden hakettiği cezayı almalı! Empty
MesajKonu: Geri: Hakeden hakettiği cezayı almalı!   Hakeden hakettiği cezayı almalı! Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 8:18 pm

Werepan profesörün odasının kapısının önünde bir anlığına durdu. Cüppesini ve kravatını düzeltti. Saçlarını biçime sokarak yüzüne ciddi bir ifade yerleştirdi. Derin bir nefes aldıktan sonra kapıyı tıklattı. Kapı mekanizmasının çözüldüğünü duydu.

''Girin!'' diye seslendi profesör. Werepain dimdik içeri girdi. Gözlerini KSKS profesörüne dikerek karşısında dikildi. ''Bak çocuk, seni bir kez daha böyle bir davranış içinde görürsem kulaklarını yerinde bulamayabilirsin.' tehdini aldığında şaşırmadı. Tehdit bu işin içinde zaten olucaktı. Tehdit olarak kaldığı sürece de sorun değildi. Werepain gülümser gibi oldu ve suratı aniden ciddileşti.''Her yaptığından haberim var. Benden bir şey saklaman imkansız. Birçok şeyi not aldığından hatta ikizimle ikimizin diyaloglarını tek tek yazdığından bile haberim var. Benim cebindeki o kağıdı farkettiğimi, fark ettiğinden de haberim var. Ben senin zihnine girip istersem her şeyi öğrenebilirim. Bu kapı dinleme adetini alışkanlık haline getirdiğinden de haberim var. Zihnini falan temizlemeyeceğim. Ne fark eder. Zaten bizim ölüm yiyen olduğumuzu bilmeyen mi var? İşte bak söylüyorum ben ve ikizim birer ölüm yiyeniz. Büyük ihtimalle çok yakın zamanda bunu bütün okula yayarsın. Tanrı aşkına zaten bunu bilmeyen öğrenci çok az!'' İşte zafer benim diye düşündü Werepain. Yazdığı kağıda bu kadar ilgi göstermesi zaten ölüm yiyen olduğunu kanıtlıyordu. Zihnime girmeyi bile düşünmüş dedi içinden. Werepain yanılmamıştı. Üstüne bir de ikiziyle beraber ölüm yiyen olduğunu kabul etmişti. Werepain kesinlikle bu işin peşini bırakmayacaktı. Okula yaymak... diye kafasından geçirdi. Bu çok büyük bir aptallık olur ve kaosa yol açardı. Bu tür karanlık pislikler kaosla beslenirdi. Okula yaymayacaktı, derinden planlar yapacaktı. Herkes biliyor cümlesinin bir tehditten ibaret oldugunu düşündü. Aklı sıra böyle diyerek Werepain'in sessiz kalmasını sağlayacaktı. Werepain'in anladığını zaten biliyorlardı, bunu itiraf ederek bir şeyi riske atmış olmuyorlardı ama zaten herkes biliyor diyip Werepain'i sindiremezlerdi. Ucuz bir numaraydı bu.

''Konu ne olursa olsun kimle kim konuşuyor olursa, farketmez! Eğer bir kez daha kapı dinlediğini duyarsam kendine dikkat et çocuk!'' dedi KSKS profesörü. İkinci kere tehdit almıştı. Umursamıyordu ama bunu gösterip başına bela almayacaktı. Anlatılması gereken şeyler vardı. Yüzüne şok bir ifade koyarak hocasına baktı.

''Dediklerimi anladıysan şimdilik bu kadar. Cezana gelirsek bilemiyorum doğrusu. Sana ne ceza versem az, ama sanırım buldum! Birinci sınıfların KSKS dersinde sersemlet ve çözülü bütün öğrenciler senin üzerinde deneyecek!’’ İşte bu kötü olmuştu ama katlanabilirdi. Werepain boğazını temizleyerek " Anlaşıldı profesör, izninizle gidebiliriyim " dedi nazikçe.
http://www.fokurfokur.com

Hakeden hakettiği cezayı almalı!
1 sayfadaki 1 sayfası