Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Werepain'in Odası

YazarMesaj
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

Werepain'in Odası Empty
MesajKonu: Werepain'in Odası   Werepain'in Odası Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:14 am

Werepain ortak salondan yukarı, odasına fırladı. Acele etmeliydi. KSKS profesörünün odasına geç kalmak istemezdi. Zaten yeterince başı belaydaydı. Odasına girdi, ışıkları açtı. Yatağının altındaki yazılarını tuttuğu defterini çıkardı ve hafızasının temizlenmesi durumda hatırlayabilsin diye hatırlatmalar yazmaya başladı. Yatağın üstünde acele acele yazıyordu.

" Bugün KSKS hocası ve İksir hocasının Karanlık Lord ile ilgili konuşmalarını duydum. Endişelilerdi. Lord'un kızgın olduğunu söylüyorlardı. Karanlık Lord'u ölüm yiyenlerin kullandığı bir hitap şekli olduğunu biliyorum. Dinlediğimi anladı ve odasına çağırdı. Sanırım ceza vericek ve hafızamı silecek. Bu yazıyı yazdıktan sonra odasına gideceğim. Bundan ayrı olarak bugün Slytherin öğrencisi Rachel ile de konuştum. İksir ve KSKS profesörünün tehlikeli olduğunu ve hakkında yorum yapamayacağını söyledi. Bu onların karanlık kişiliğini yansıtıyor. Bana bir şey olursa sebebi KSKS profesörüdür. Eğer bu yazıyı ben okuyor ve anlam veremiyorsam hafızamın silindiğindendir.
Werepan
"

Kitabın kapağını kapattı ve yatağın altına attı. Üstünü başını düzeltti ve KSKS profesörünün yanıan gitmek üzere odasından çıktı.
http://www.fokurfokur.com

Werepain'in Odası
1 sayfadaki 1 sayfası