Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rachel Lilith Night

+5
Erin Richella Orabell
Euterpe London Ixdiór
Elizabeth Marie Clount
Scorpius Malfoy
Rachel Lilith Night
9 posters
YazarMesaj
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Rachel Lilith Night Empty
MesajKonu: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:47 pm

Rachel Lilith Night RachelsRachel Lilith Night Lf983aebda504402c803362

~Genel~

Ad Soyad:
Rachel Lilith Night

Bina:Slyterin

Sınıf:5. sınıf

Aldığı dersler: KSKS , Tılsım-Muska , Biçim Değiştirme, İksir, Sihir tarihi , Kehanet

Ailesi: Annesi ve babası o çok küçük yaştayken onu terk etmişler. Teyzesi Melinda büyüttü onu. Teyzesi anne ve babasının çok kötü olduklarını ikisinin de ölüm yiyen olduğunu söylerdi. İkiside karanlık Lord' un yardımcısıymış. Teyzesi Melinda ise herzaman aydınlık taraftaydı. Bir zamanlar Hodwatsda Biçim değiştirme Profesörüymüş. Rachel ne annesini ne de babasını hatırlıyor..

~Ben~

Rachel Lilith Night L2a1207d763794b8b941afc

Fiziksel özellikler: Gözleri mavi, saçları kahverengi ve açık tenlidir. boyu 170dir. güzel vücut hatlarına ve dolgun dudaklara sahiptir.

Rachel Lilith Night 000000065948sylviageers

Karekter: Soğuk kanlı ve bencildir. Zekidir. Kendinden başkasını düşünmez. Kimseye güvenmez. Bir kaç kişi hariç hiçkimseyle hiç bir sırrını paylaşmaz. Gizemlidir. Kendini deşifre etmekten nefret eder. Kendini beğenmiş ve kibirlidir. İleri derecede sezgileri gelişmiştir. İnsanları kısa sürede tanıyabilir. Güçlü bir kişiliği vardır. Kurnazdır. Akıl almaz derecede cazibelidir. Kıskançtır. Birinden nefret ettiği zaman yıllarca öyle kalabilir kincidir. Genellikle insanlara menfaatleri doğrultusunda yaklaşır. Çok iyi rol yapar. İyi geçindiği insanlar da düşmanlarıda çoktur. Azimli ve hırslıdır. İstediklerine herzaman ulaşmıştır. Ona zararı olmayan insanlara zarar vermez. Zarar verenlere ise zarar vermekten çekinmez. Acımasızdır.

Rachel Lilith Night Lc345e1ae466545a889c673

~İlişkiler~

Rachel Lilith Night Cionnsss
KSKS Profesörüm~Delacroix Lexié Ixdiór:Çok saygı duyduğu, çok sevdiğim bir profesördür. İlerde onun gibi KSKS profesörü olmak isterim.

Rachel Lilith Night 86321832
İksir Profesörüm~Euterpe London Ixdiór: Dersini ve kendisini sevdiğim profesördür. yardıma ihtiyacım olduğunda bana yardım eder

Rachel Lilith Night Cons
Biçim değiştirme Profesörüm~ Jessé Lou Wol'D:Dersini ve kendisini seviyorum. Çok hoş bir kadın

Rachel Lilith Night 71542128
Kehanet Profesörüm~Elizabeth Marie Clount: Dersine girdiğim ve saygı duyduğum profesörlerden biridir. Dersi güzel anlatır.

Rachel Lilith Night 59965080
Sihir Tarihi Profesörüm~Lily Angel Werse:Ondan hoşlanmıyorum. Biliyorum ki oda benden hoşlanmıyor. Sürekli gülmesi sevgi böceği olması beni deli ediyor

Rachel Lilith Night 111111rz
En yakın arkadaş ~Scorpius Malfoy: Oda aynı benim gibi Slyterin. Bakış açılarımız aynı. Onu seviyorum ama Werepain' le olan arkadaşlığıma karışmasa çok iyi olur.

Rachel Lilith Night Iconc
Hoşlandığım ~Werepain Wilderwander:Ondan gerçekten çok hoşlandım. Karanlık tarafta olduğumu öğrenip benden soğumasını istemem. Onun yanında iyi oluveriyorum. Gerçekten çok tuhaf

Rachel Lilith Night 9287100100
Düşman ~Erin Richella Orabell: Her Hufflepuff gibi ondan da nefret ediyorum. Kendi iyiliği için benden uzak dursa iyi olur!

Rachel Lilith Night Lee19389c18bc4557bd8eabRachel Lilith Night L7a1fb44f0bf34e83a3a160 Rachel Lilith Night Le515aff2bd4f4042a8bfb2

Rachel Lilith Night L37470f871f2f45e7902da0Rachel Lilith Night L5e11a06203994be1b3ae47 Rachel Lilith Night Lef56f4dda0634fcc964be3

Rachel Lilith Night L59b60999475b48e188e3baRachel Lilith Night L5b6605db23ea46b083bed9 Rachel Lilith Night L32497a9b6218420584723c

Rachel Lilith Night L25dc3196b1e1469a86dcdbRachel Lilith Night L4014008b3a1247c5aba7ec Rachel Lilith Night L94579b3c2d0e4d11a1b25d

Rachel Lilith Night Le08a1fea2e724319aae2beRachel Lilith Night Lf983aebda504402c803362 Rachel Lilith Night Lea89395c063d47e5a84968

Eklenmek isteyenler
Ad-Soyad:
kısa kurgu:
İcon:

"kurgu belli yada kurguyu sana bırakıyorum diyenleri eklemeyeceğim "

En son Rachel Lilith Night tarafından Perş. Ara. 17, 2009 4:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 23 kere değiştirildi
Scorpius Malfoy
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Scorpius Malfoy

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 1:32 pm

Ad-Soyad:Scorpius Malfoy
kısa kurgu:Lejantımda yazıyor.Konuştuğumuz gibi dostuz.
İcon:Lejantımda var.
Elizabeth Marie Clount
İblis & Kehanet Profesörü
İblis & Kehanet Profesörü
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 1:45 pm

benide eklermisin
dersime giren bir öğrencimsin.
icon lejantımda var Very Happy
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 1:54 pm

Güncellendi .. (:
Euterpe London Ixdiór
İblis & İksir Profesörü
İblis & İksir Profesörü
Euterpe London Ixdiór

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 1:56 pm

Ad-Soyad:Euterpe London Ixdiõr
kısa kurgu:Senin için düşüncelerim lejantımda yazıyor.Sevdiğim bir öğrencisin ve yardıma ihtiyacın olrsa bana gelebilirsin (:
İcon:Lejantımda var.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 2:03 pm

ekledim (:
Erin Richella Orabell
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Erin Richella Orabell

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 2:15 pm

Benide eklermisin...İcon Lejantımda var...Orada sana yazdığıma göre birşeyler yazarsan sevınırım...
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 2:27 pm

eklendin Smile
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 3:57 pm

Karanlık tarafta olman beni rahatsız ediyor. Daha küçük bir kızın karanlık tarafta olması iyi bir şey değil. Düşüncelerin kötü olmasaydı seni sevebilirdim. Ama öyle değil. Senden hoşlanmıyorum. SEn de benden hoşlanmıyorsun. Sevgi böcüğü olmama gıcık oluyorsun.
(: Eklersen sevinirim. İcon imzamda var.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 3:58 pm

profesör mü olucaksın? yoksa öğrenci mi ona göre ekleyeceğim (:
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 4:08 pm

Profesör (:
Jessé Lou Wol'D
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Jessé Lou Wol'D

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 5:16 pm

Icon lejantımda var. Biçim değiştirme profesörüyüm. Nasıl bir yer istersen..
http://hogwartsihir-akademi.my-rpg.com
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 8:11 pm

İcon lejantımda var. KSKS profesörüyüm, kötüsün(öyle sayılırsın.) sonuna kadar kötüyüm. Ona göre eklersin. =)=)
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:28 pm

Güncellendi (:
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:52 pm

Ekle bakim (:
http://www.fokurfokur.com
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Rachel Lilith Night   Rachel Lilith Night Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:16 pm

Tamamdır Wink

Rachel Lilith Night
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rachel Lilith Night
» Rachel Lilith Night