Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Euterpe London Ixdior

+2
Delacroix Lexié Ixdiór
Euterpe London Ixdiór
6 posters
YazarMesaj
Euterpe London Ixdiór
İblis & İksir Profesörü
İblis & İksir Profesörü
Euterpe London Ixdiór

Euterpe London Ixdior Empty
MesajKonu: Euterpe London Ixdior   Euterpe London Ixdior Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:52 pm

Euterpe London Ixdior Badromancebyanomaliamag
~Euterpe Londın Ixdior~

~Genel~
Adım-Soyadım:Euterpe london Ixdior
Yaşım:124
Meslek:İksir Profesörü
Mezun olduğum bina:Slyterin tabi ki.

Euterpe London Ixdior Klaaaamka

~Ailem~

Hayatımda en çok sevdiğim kişi:Babam~George Albert Ixdiór
Ben birini anca bu kadar sevebilirim.Onun için canıma bile kıyabilirim.İkizimle ne zaman zor durumda olsak bize yardım eder.Bize hem anne hem babalık yapıyor.Cehenneme bile alınmayacak olan annemin yerini her zaman dolduruyor.
Cehenneme bile alınmayacak olan kişi:Annem~Chloe Valentin Ixdiór
[b]Kesin doğumumun bir kaza olduğunu falan düşünüyorsundur.Sen benden ne kadar nefret ediyorsan ben de senden en az o kadar nefer ediyorum.Belki de bu beni sevmediğin içindir.Belki de Lexie’yi ve Elizabethi benden daha çok sevdiğin içindir !
Her ne kadar sevsem de bazı konularda güvenemeyeceğim insan: Delacroix Lexie Ixdior
Hayatımız boyunca birçok şeyi beraber yaptık.Fakat sana çok fazla güvenemiyorum.Çünkü senin de bana güvenmediğini biliyorum.Buna rağmen seni seviyorum.Sen belki benim için yapmayabilirsin ama ben senin için ölümü göze alabilirim.Ama benden her zaman üstün olman beni hala deli ediyor.
Ailenin Yüz Karası:Elizabeth Marie Clount
[b]Sen nasıl bir Ölüm yiyensin?! Hem Karanlık Lord’a ihanet ettiğin için hem de evimize bir anda yerleşip yerimi aldığın için senden nefret ediyorum! Annem seni her zaman benden daha çok severdi.Nasıl oluyorsa onun için “muhteşem”din.Seni kendi ellerimle öldürmek için her anı bekliyorum haberin olsun,arkanı kolla…

~Kendim~

~Dış Görünüş~
Öncelikle özel gücüm Metaformagus olduğu için iki görünüşüm var.Genel görünüş olarak kıpkırmızı saçlarım var ve gözlerimin rengi yeşil.İkinci görünümümde ise saçlarım siyah ve gözlerimin rengi buz mavisi.
Euterpe London Ixdior 76382244Euterpe London Ixdior 69644620Euterpe London Ixdior 91425520

~Kişisel Özelliklerim~
Ben gerçekten çok hırslı ve kıskancımdır.Kimsenin hiçbir şekilde benden üstün olmasını istemem.Bencilimdir.Kendimden başka kimseyi önemsemem.Soğukkanlı ve duygusuzumdur.Yanımda birini öldürseler tepki vermem.Hatta bunu zevkle izleyebilirim.Değişken bir ruh halim vardır.Sağım solum asla belli olmaz.Gerçekten çabuk sinirlenebilirim ama buna rağmen her zaman yüzümde bir gülümseme olur.

Euterpe London Ixdior 78725000Euterpe London Ixdior 25748603Euterpe London Ixdior 84793644Euterpe London Ixdior 40890710

~İlişkiler~
Euterpe London Ixdior 3654 Euterpe London Ixdior F13ef6mf9f5m747db32
Sevgili İkizim:Delacroix Lexie Ixdior:Hayatta bir çok şeyin üstesinden beraber geldik.Ama sana güvenim asla tam değil çünkü biz iblisiz ve bu bizim kanımızda var.Ama ne olursa olsun seni seviyorum.
Euterpe London Ixdior 71542128
Senden Gerçekten Nefret Ediyorum:Elizabeth Marie Clount:Gerçekten senden nefret ediyorum.Seni öldürmemem için hiçbir sebep yok.Sadece zaman kolluyorum.Kendine dikkalt et.
Euterpe London Ixdior 64357c
Zararsız:Erin Richella Orabell:Bana bir zararı yok.Dersimi de almıyor zaten.Ama bana bir kötülüğünü görürsem o kafasını uçuruveririr.
Euterpe London Ixdior Le515aff2bd4f4042a8bfb2
Zararsız:Rachel Lilith Night:İyi bir öğrenci.Dersime ilgili gibi görünüyor.Ayrıca taraflarımız da aynı.Yardıma ihtiyacı olursa yanında olurum.

Euterpe London Ixdior 17502857Euterpe London Ixdior 29048500
Euterpe London Ixdior 99298703Euterpe London Ixdior 39993769
Euterpe London Ixdior 66955762Euterpe London Ixdior 41088835
Euterpe London Ixdior 81091644Euterpe London Ixdior 10332230
Euterpe London Ixdior 88136334Euterpe London Ixdior 86321832

Eklenmek isteyenler iki uyumlu icon ve kurguyu yazsınlar.Kurgu bell iveya sen karar ver diyenleri eklemeyeceğim !

En son Euterpe London Ixdiór tarafından C.tesi Ara. 12, 2009 1:54 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

MesajKonu: Geri: Euterpe London Ixdior   Euterpe London Ixdior Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:58 pm

Benide ekle kardeş. Ama icon konusunda birazdan güncellicem o zaman ordan alırsın. Şimdi eklediğim iconları sevmiyorum. Euterpe London Ixdior Lol Görüşlerim senin hakkındaki lejantımda mecvut!
Elizabeth Marie Clount
İblis & Kehanet Profesörü
İblis & Kehanet Profesörü
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Euterpe London Ixdior   Euterpe London Ixdior Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 2:01 pm

benide ekle sevgili kuzenim seni ekledim. lejantımda icon var Very Happy
Erin Richella Orabell
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Erin Richella Orabell

MesajKonu: Geri: Euterpe London Ixdior   Euterpe London Ixdior Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:18 pm

Benide eklermisin..
İsim: Erin Richella Orabell...
İcon lejantımda mevcut...
Kurguyu ben kendi lejantıma yazdım sende ona göre birşeyler yazarsan sevinirim...
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

MesajKonu: Geri: Euterpe London Ixdior   Euterpe London Ixdior Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:44 pm

Beni de eklersin umarım (: Icon'um Lejantımda var (: Dersini alan öğrencilerden bir tanesiyim (:
http://www.fokurfokur.com
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Euterpe London Ixdior   Euterpe London Ixdior Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 1:01 pm

benide eklermisin icon lejantta var dersine giren sevdiğin bir öğrenciyim Smile

Euterpe London Ixdior
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bekleyiş (Euterpe London Ixdiõr)
» ^^...Ixdiór...^^
» Delacroix Lexié Ixdiór
» Ixdior Ailesi Alımları