Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ortak Salon

2 posters
YazarMesaj
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Ortak Salon Empty
MesajKonu: Ortak Salon   Ortak Salon Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:48 pm

Rachel Werepain'le tanışmış olmaktan çok mutluydu. İçinde anlam veremediği bir sevinç vardı. Aşık mı oluyordu.. Yok henüz değil bu sadece hoşlanmaydı. Peki Werepain ondan hoşlanmışmıydı? " Pek sanmıyorum" diye düşünüp yüzünü buruşturdu. Onun gibi bir Slytherin' den neden hoşlansınki.. O iyidi Rachel kötü. Hemde çok kötü ama bu yüzünü ona göstermeye pek niyetlide değildi. Kendini koltuğa attı beyni çok dolmuştu. Sonra birden Scorpius aklına geldi. Ona hiç birşey söylemeyecekti. Werepain'le ilgilenmiyomuş gibi davranıcaktı. Onunla dostluğunu bozamazdı.

Odasına gidip biraz kestirmeliydi belkide. Böylece kendine gelmiş olurdu." Xoura umarım Werepain' e bişey yapmaz " dedi kendi kendine. Tam odasına doğru gitmeye hazırlanmıştı ki. İçeriye Scorpius gelmişti. Sinirli, kibirli bir tavırla Rachel' e bakıyordu. Rachel umursamadı. Ayağa kalktı kapıdan çıkarken Scorpius onu kolundan tuttu.

"Dur!" dedi sinirle. Yoksa bahçede Werepain'le konuştuklarını görmüşmüydü. Belkide ondan sinirliydi.

"Ne?" dedi. Rachel umursamaz bir tavırla ona KSKS dersinden ötürü yeterince sinirliydi zaten.

"İzin verirsen Odama gidip yatacağım" dedi kibirle ve kolunu ondan kurtardı. Ortak salonda ikisinden başka kimse yoktu.

"Hiç bir yere gidemezsin!!" diye tısladı Scorpius. Rachel ona aldırmaz tavırla bakıyordu..
Scorpius Malfoy
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Scorpius Malfoy

Ortak Salon Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Salon   Ortak Salon Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 3:50 pm

“Dur!” Scorpius öfkeden deliye dönmüşütü.En yakın arkadaşının o Ravenclaw’lı pislikte olmasını istemiyordu.Çünkü ikisinin görüşleri ayrıydı ve Rachel’ın incilmesini istemiyordu.Slyhterin’ler daha güvenilmez olsalar bile birbirlerine güvenebilirlerdi.Ama Ravenclaw’lılar için aynı şey mümkün değildi Scorpius’a göre.Elinden kurtulmayan çalışan Racehl sinirle cevap verdi.

“Ne?İzin verirsen odama gidip yatacağım.”En sonunda Scorpius elini gevşeterek kurtulmasına izin verdi ama onu göndermeye niyetli değildi.Rachel arkasını dönüp yürümeye başlayınca sesini iyice yükseltti.

“Hiçbir yere gidemezsin!”Sesi sandığından da öfkeli çıkmıştı.Konu en yakın arkadaşı olunca sinirine hakim olamıyordu.”Seni o bulanıkla gördüm!Tanrı aşkına sen benim dediklerime kulak asmıyor musun?”Rachel’ın gözlerindeki öfkeyi görebiliyordu.Muhtemelen Werepain’e yaptığını da biliyordu.Ama bunu umursamadı.Aynı şeyi bir başkası yapsa ona da aynı şeyi yapardı.

“Evet seni dinlemiyorum Scorpius!”

“O zaman ailene ihanet ettiğini de düşünmüyorsun.Tamam,onlara ihanet etmiş olma.Ya Karanlık Lord?!Bir gün seni seçerse ona bunları da anlatırsın!”Rachel bir an şaşkınlıkla ona baktı.Kesinlikle son sözlerini düşünüyor olmalıydı.Scorpius devam etti.”Bak-sesini olabildiğince sakin tutmaya çalışıyordu- biz Slyhterinler çoğu zaman birbirimize güvenebiliriz ama başka binadan kimseye güvenemeyiz.O çocuktan hoşlandığını ikimiz de biliyoruz.Bence bu sevdadan vazgeçmelisin.En azından kendin için…”Rachel’ın yüzündeki şaşkınlık yerini sinire bırakmıştı.Öfkeden deliye dönmüş olmalıydı.Scorpius Rachel’ın cevabını beklerken bir an içinde bir korku hissetti ama sonra bu duygulardan arındı.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Ortak Salon Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Salon   Ortak Salon Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 4:07 pm

"Seni o bulanıkla gördüm!Tanrı aşkına sen benim dediklerime kulak asmıyor musun?”" dedi Scorpius. Rachel' in umrunda değildi. Onun üstüne geldikçe o daha çok yaklaşıcaktı Werepain' e.

"“Evet seni dinlemiyorum Scorpius!" dedi kinle. Onunla tartışmak istemiyordu.

"O zaman ailene ihanet ettiğini de düşünmüyorsun.Tamam,onlara ihanet etmiş olma.Ya Karanlık Lord?!Bir gün seni seçerse ona bunları da anlatırsın!" Rachel şaşkınlıkla Scorpius' a bakıyordu. Lord onu seçse müthiş olurdu. Hiç olmadığı kadar güçlü olurdu. Bunları düşününce dudakları sinsi bir gülümsemeyle büküldü. Werepain' e iyi davransada o kötüydü.

"Bak biz Slyhterinler çoğu zaman birbirimize güvenebiliriz ama başka binadan kimseye güvenemeyiz.O çocuktan hoşlandığını ikimiz de biliyoruz.Bence bu sevdadan vazgeçmelisin.En azından kendin için…”Rachel sinirlenmişti. Birinin ona akıl vermesinden nefret ederdi. En yakın arkadaşı olsa bile!. Gözlerini kısarak Scorpius' a baktı.

"Bak! Ona güvendiğimi sana kim söyledi! Sadece bir kaç kez konuştuk o kadar! Hepsi bu. Bu ondan hoşlandığımı göstermez." diye küçük bi yalan kıvırdı umursamaz bir tavırla. Scorpius alaylı bir tavırla Rachel' e bakıyordu
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy

Ortak Salon Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Salon   Ortak Salon Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 4:30 pm

"Bak! Ona güvendiğimi sana kim söyledi! Sadece bir kaç kez konuştuk o kadar! Hepsi bu. Bu ondan hoşlandığımı göstermez."Scoprius gülmemek için zor tutuyordu kendini.Alaylı gözlerle Rachel’a baktı.

“Bak Werepain’e yalan söyleyebilirsin ama bana söyleyemezsin.Seni yıllardır tanıyorum ve bana bunu yapman beni kırıyor doğrusu…”Rachel gözlerini kaçırıyordu.Zaten yalan söylediğini de buradan anlıyordu Scorpius.Ona akıl vermek istemezdi ama o arkadaşının “iyiliğini” düşünüyordu.Uzun bir süre sessiz kalan Rachel sonunda konuşabilmişti.

“Bak sana yalan falan söylemiyorum.Sen bana inanmak istemiyorsun.”

“Seninle kavga etmek istemiyorum Rachel.Ama bunu söylemen bile yalan söylediğini kanıtlıyor.Neyse ben gidiyorum.Sen de ne yapacaksan yap!Ama dediklerimi bir düşün istersen…”Scorpius Rachel’ın söylediklerini doymazdan gelerek ortak salondan dışarı çıktı.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Ortak Salon Empty
MesajKonu: Geri: Ortak Salon   Ortak Salon Icon_minitimeSalı Ara. 15, 2009 4:43 pm

“Bak sana yalan falan söylemiyorum.Sen bana inanmak istemiyorsun" dedi Rachel umursamaz bir tavırla. Scorpios' un anladığının farkındaydı.

“Seninle kavga etmek istemiyorum Rachel.Ama bunu söylemen bile yalan söylediğini kanıtlıyor.Neyse ben gidiyorum.Sen de ne yapacaksan yap!Ama dediklerimi bir düşün istersen…” dedi ve Odadan çıktı. Rachel bunu düşünmeliydi. Karanlık taraftan vazgeçemezdi. Çünkü böyle olmayı seviyordu. Yıllarca o böyleydi. Üstelik Werepain' in duygularındanda emin değildi. Werepain onunla arkadaş gibi konuşmuştu. Umutlanmak şizofrenlik olurdu. Yüzünü buruşturdu. Evet Scorpius haklıydı. Saatine baktı. Sihir tarihi dersine geç kalıyodu. “Lanet olsun!" dedi kendi kendine ve Hızlı adımlarla ortak salondan çıktı.

Ortak Salon
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ortak Salon~Erin Richella Orabell