Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışmak...

2 posters
YazarMesaj
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:27 pm

KSKS dersinden sonra Scorpius' la olanlar canını gerçekten çok sıkmıştı. Tamam çok yakın arkadaşıydı ama ona karışma hakkına sahip değildi. Kimse ona karışamazdı.Sinirli adımlarla bahçeye çıktı hava almak istedi. Sakinleşmeye ihtiyacı vardı. Sakin bir ağacın altına oturdu. Gelene geçene bakıyordu. "Onunla arkadaş olursan ailene ihanet etmiş olursun" cümlesi kafasının içinde geziyordu. Yani bir Ravenclawlı öğrenciyle arkadaş olması ailesine ihanet etmiş anlamına gelmezdi ki..

Zihnini boşaltıp ağaca yaslandı. Etrafa bakıyordu. Bahçeye doğru gelen Ravenclaw'lı öğrenciyi gördü.

Rachel "Hey!" diye bağrıp ona el salladı. Tesadüf bu olsa gerekti.
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:37 pm

Werepan KSKS hocasının odasına gitmeden önce biraz hava almak istedi ve bahçeye çevirdi yolunu. Düşüncelerini toplayıp iyice düşünmeliydi neler yapacağını. Hem belki bir iki arkadaşına rastlayıp muhabbet ederdi. Bahçenin insana huzur veren havasını aldığında dertlerinin yarısını unutmuştu sanki. Şöyle bir gerindikten sonra etrafına bakındı. Tam oturacak bir yer arayacaktı ki bir ses duyuldu.

"Hey!". Bu sesi tanıyordu. Sesin nereden geldiğini hemen analadı ve o tarafa döndü. Bu Rachel'di. Belki KSKS sınıfına gitmeden önce onunla konuşabilirdi. Hem KSKS hocasını o da tanıyordu. Belki bildiği bazı şeyler vardı. Hem bir müttefik hem bir arkadaş olabilirdi. Ama kesinlikle temkinli olmalıydı. 3 kere düşünüp 1 kere hareket etmek onun adeta karakteriydi. Tatlı bir ses tonuyla:

"Selam Rachel, sana rastladığıma sevindim, ne yapıyorsun burda?" diye sordu. Kıvırcık saçlarını karıştırdı ve cüppesini düzeltti.
http://www.fokurfokur.com
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:45 pm

"Selam Rachel, sana rastladığıma sevindim, ne yapıyorsun burda?" diye sordu Werepain

"Hiç hava alıyorum. Canım sıkıldı birazcık" dedi omuz silkerek. Sonra ona bakıp kocaman ve içten gülümsedi. Onu gördüğüne sevinmişti. Scorpius' la geçen diyaloğu unutmuştu bile

"Senin Xoura' nın yanında olman gerekmiyor muydu? Ne işin var burda?" dedi. Mavi gözlerini dikmiş Werepain' e bakıyordu.
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 11:51 pm

...

"Hiç hava alıyorum. Canım sıkıldı birazcık" dedi Rachel omuz silkerek. Sonra Werepan'a bakıp kocaman ve içten gülümsedi. Werepan aynen bu gülümsemeye karşılık verdi. Kesinlikle iyi biriydi.

Werepan daha birşey demeden Rachel, "Senin Xoura' nın yanında olman gerekmiyor muydu? Ne işin var burda?" dedi mavi gözlerini dikerek. Werepan tekrar elini saçlarına götürdü ve etrafa baktı. Tekrar Rachel'a dönerek:

"Aslında gidiyordum ama bir bahçeye çıkıp hava almak istedim. Uzun bir görüşmek olucak gibi diyerek hüzünle gülümsedi." Ardından havaya bakıp bir of çekti ve tekrar Rachel'a dönerek.

"Malfoy benimle konuşmandan şikayetçi gibi. Aranızda sorun yaratmaz umarım" diyerek gülümsedi. Aslında bu sorun umrunda bile değildi.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:00 am

"Aslında gidiyordum ama bir bahçeye çıkıp hava almak istedim. Uzun bir görüşme olucak gibi" diyip hüzünle gülümsedi. Onun bu haline üzülmüştü. Xoura onun canına okuyabilirdi. Çok güçlüydü.

"Malfoy benimle konuşmandan şikayetçi gibi. Aranızda sorun yaratmaz umarım" dedi Rachel' e bakarak. Rachel kahkahayla gülmeye başladı. Werepain' e oturmasını işaret etti.

"Scorpius.. O umrumda bile değil." dedi. Ve tekrar gülmeye başladı. Werepain şaşkın bir şekilde Rachel' e bakıyordu. Ne tatlı biri diye düşünmeden edemedi.
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:08 am

...

Bu soruya Rachel kahkahayla gülmeye başladı. Werepain' e oturmasını işaret etti. Ardından "Scorpius.. O umrumda bile değil." dedi. Ve tekrar gülmeye başladı. Werepain şaşırmıştı. Bunlar kendi arasında bile kopuk diye düşündü. Genelleme yapması doğrumuydu acaba? Ne ise ne, bu ilerki aşamada düşünülmeli dedi içinden.

"Xoura hakkında ne düşünüuorsun" dedi Werepan. Öğrenilmesi gereken herşeyi öğrenip not etmeliydi. Bu işin peşini asla bırakmayacaktı.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:19 am

"Xoura hakkında ne düşünüuorsun?" diye sormuştu Werepain. Ona Xoura' yla ilgili bildiklerini söylemeyecekti elbette. Ona güvenmiyordu henüz

"O güçlü biri." dedi düşüncelerini toparlamaya çalışıyordu Karanlık Lord' un sağ kolu olduğunu söylemeye niyetli değildi. Werepain tek kaşını kaldırdı. Cevap yeterli gelmemişti sanırım.

"Kesinlikle ona ters hareket yapmamalısın." bundan daha fazlasını söyleyemezdi. Saçlarını düzeltip gökyüzüne baktı. Konuyu değiştirmeliydi.

"Hava çok güzel kokuyor dimi?" dedi gülümseyerek. Ah tanrım vurun beni diye düşündü. Konuyu değiştireyim derken iyice saçmalamıştı. Utangaç bir şekilde gülümsedi.
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:41 am

...

"O güçlü biri." dedi Rachel sadece. Bu kadar az şey söylemesi garip geldi. Bina sorumlusu hakkında bu kadar az şey bilemezdi. Daha fazla bildiğini bu kısa yanıtla ele vermişti. Tek seçenek var diye düşündü Werepain. Yalan söylüyordu. Bunun sebebi ya güvensizlik ya da onların tarafında oldup beni pasif durumda bırakmak içindi. Ama onların tarafında olsa bu soruya tek kelimeyle cevap vermezdı. Beni şüphelendirmemek için uzun ve boş cümleler kurardı diye düşündü. Bu düşünceler bir anlığına geçiyordu Werepain'in kafasından. Tek kaşını kaldırdı ve devamını bekledi.

"Kesinlikle ona ters hareket yapmamalısın." cevabı geldi. Tamam beklediği bunan gibi birşeydi. Hogwarts öğretmenlerinin hiç birine ters hareket yapılmamalıydı. Bu imalı ve vurguluydu. Bu daha çok bildiğini ele veriyordu ve tehlikeli bir karekterde olduğunu da. Slytherin ve kötü karekter. Burada iyi işler dönmüyordu. Birden:

"Hava çok güzel kokuyor dimi?" dedi Rachel gülümseyerek. İşte bu cümleden sonra Werepain'in tüm suratına kocaman bir gülümseme yayıldı. Konuyu değiştirmişti. Rahatsız olmuştu. Utangaç bir gülümseme vardı suratında. Werepain şefkatle Rachel'in koluna dokundu ve gözlerini gözlerine dikti. Sakinleştirici bir ses tonuyla :

"Bana güvenebilirsin. Başıam kötü birşey gelebilir. Ben sadece kendimi korumak istiyorum. Bir amacım yok. Hadi Rachel" dedi.

En son Werepain Wilderwander tarafından Paz Ara. 13, 2009 2:09 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 1:28 am

"Bana güvenebilirsin. Başıma kötü birşey gelebilir. Ben sadece kendimi korumak istiyorum. Bir amacım yok. Hadi Rachel" Rachel onun başına kötü birşey gelsin istemezdi elbette. Düşünceli düşünceli etrafa bakınıyordu. Tüm bildiklerini anlatsa Xoura anlayınca onu parçalara bölerdi. Söylememek en iyisiydi. Hem söylerse hem ona hemde kendisinin başına bişeyler gelebilirdi. Çenesini kapalı tutmak zorundaydı. Gözlerini Werepain' in gözlerine kilitleyip

"Werepain.. Ben gerçekten.." dedi. Derin bir nefes aldı. Kafasından tonlarca şey geçiyordu. "Bana öyle anlamzsız anlamsız bakma. Tamam itiraf ediyorum bişeyler bildiğim doğru ama bunu senle paylaşamam. Gerçekten yapamam." dedi Werepain'in bile zor duyabiliceği bir fısıltıyla.

"Bana gerçekten güvenebilirsin.. " dedi Werepain üzüntüyle. Güvenmek? Rachel için bu oldukça zor bir eylemdi. Hemde bir kaç saat önce tanıdığı biri için. çok tatlı olması ona herşeyi söyleyeceği anlamına gelmezdi ki
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:03 am

...

Rachel'in düşünceli düşünceli etrafında baktığını görünce bir şeyler kesinleşti sanki. Karanlık Lord, Slytherin ve onun hakkıdna tehlikeli diyip birşeyler anlatamayan bir öğrenci. Tamam bu konuşma yeterliydi. KSKS hocası ölüm yiyen olmalıydı. İksir hocasıyla birlikteliği söz konusu olduğu için o da ölüm yiyendi. Rachel gözlerini Werepain'a kilitlemisti.

"Werepain.. Ben gerçekten.." dedi ve derin nefes aldı. Werapain anlamamış gibi yapmalıydı. Çünkü onun zihnini okuyup onu cezalandırabilirledi. "Bana öyle anlamzsız anlamsız bakma. Tamam itiraf ediyorum bişeyler bildiğim doğru ama bunu senle paylaşamam. Gerçekten yapamam." dedi. Zaten Werepain anlamıştı üstüne gidemezdi ama gitmese de büyük bir zararı dokunurdu. Zor bir durumdaydı. "Bana gerçekten güvenebilirsin.. " dedi Werepain habersiz gibi. Onu zorlamış duruma düşmeden hemen sonra da "Neyse sanırım sen de bir şey bilmiyorsun kuruntu yapıyorum sanırım. Hogwarts'da böyle şeyler olamaz sonuçta." dedi ve gülümsedi.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:18 am

"Neyse sanırım sen de bir şey bilmiyorsun kuruntu yapıyorum sanırım. Hogwarts'da böyle şeyler olamaz sonuçta."bu sözler üzerine içinden derin bir oh çekmişti Rachel. Gülümseyerek karşılık verdi. Rahatlamıştı.

"5 yıldır aynı okuldayız ve daha yeni tanışıyoruz ne garip" dedi Rachel sıcak bir ses tonuyla. Rachel uzun zamandır kimseyle kendini böyle sıcak hissetmemişti. Tuhaf hissediyordu. Sanki bir Slytherin' li gibi davranmıyordu şuan. Malfoy şuanda Werepain'le konuştuğunu görse ne derdi kim bilir diye düşünüp kendi kendine güldü. Aslında bütün bu olanları Werepain' e açıklayası vardı ama bunun daha zamanı vardı daha çok erkendi.
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:26 am

...

"5 yıldır aynı okuldayız ve daha yeni tanışıyoruz ne garip" dedi Rachel sıcak bir ses tonuyla. Bu durum Werepan'ın kendi sorunlarından ve Slytherin'lerle bulaşmadığından başka bir sebepten değildi aslında. Yan yana oturmaları tanışmalarına vesile olmuştu. Werepain, Rachel'e gülümseyerek "Slytherin'lerle çıkarım dışında ilişki kurmuyorumdum aslında" dedi gülümseyerek "Ama sen iyi birisin bence hem sıra arkadaşı olmamız tanışmamıza vesile oldu" dedi. Werepain bunları söylerken bir yandan da bu konuşmanın kesinleştirdiği KSKS hocasının gerçek yüzünü onun yanına çıkmadan önce özel defterine kaydetmeyi düşünüyordu. Tüm düşüncelerini tarihi ile birlikte yazmalıydı.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:36 am

"Slytherin'lerle çıkarım dışında ilişki kurmuyorumdum aslında"dedi gülümseyerek buna karşılık bende slytherin dışındakilerle çıkarım dışında ilişki kurmuyorum. diyesi geldi ama bişey demeden ona bakıyordu. Gözlerini ondan ayıramıyordu

"Ama sen iyi birisin bence hem sıra arkadaşı olmamız tanışmamıza vesile oldu"

Kendini tutamayıp "İyi mi?" diyivermişti. Sesli düşündüğünü anlayınca dudağının kenarını ısırdı. Yine utangaç bir bakış attı. Ne yani iyi olduğunu mu düşünüyordu Rachel' in.. bunu söyleyen ilk ve tek insandı bu güne kadar. Şaşırmıştı. Gerçi şaşırmasına gerek yoktu. Ona olduğundan çok çok iyi davranmıştı. Cevap vermesine fırsat vermeden

"Evet bencede hep aynı sırada oturmalıyız" dedi muzip bir gülümsemeyle.
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:46 am

...

Kendini tutamayıp "İyi mi?" diyivermişti Rachel. Bunu ağzından kaçırdığının farkındaydı ama umursamadı. Bana nasıl davranıyorsa öyledir benim için diye düşündü. Temkinliydi zaten yeterince, başına bir şey gelmezdi Werepain'in. Ama son yaşananlardan sonra budnan tam emin de değildi. Rachel'in yüzüne odaklandığında utangaç bir bakış gördü. Sıcacık gülümsedi ona. Tam birşey diyecekti ki, "Evet bencede hep aynı sırada oturmalıyız" dedi muzip bir gülümsemeyle. " Anlaştık " dedi Werepain. Eğer tek parça kalırsa otururdu elbette. KSKS hocasının yanına gitmek için hazırlık yapmalıydı. Not alması gereken şeyler vardı. Rachel'a veda etmesi gerekiyordu. "Rachel, artık sanırım profesörün odasına gitmeliyim, seninle tanıştığıma gerçekten memnun oldum" diyerek elini uzattı.
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 2:57 am

"Rachel, artık sanırım profesörün odasına gitmeliyim, seninle tanıştığıma gerçekten memnun oldum" Profesör.. Tamamen unutmuştu onu Rachel Werepain'in elini sıktı. Oturduğu yerden ayağa kalktı. Werepain' de kalktı. Üstünü başını düzeltti. Werepain' in gözlerine endişeli endişeli bakıyordu. Kulağına doğru yaklaşıp

"Dikkatli ol" diye fısıldadı. Umarım tek parça döner. diye düşündü. Hogwarts gibi bir okulda ona bişey olması pek mümkün gibi gözükmüyordu ama karşısında Xoura vardı. Hiç belli olmazdı.

"Şey bende içeri gireyim hava soğudu.. Sana bol şans" dedi ve göz kırptı ve yavaşça ordan uzaklaştı. Werepain' in gerçekten şansa ihtiyacı vardı. Belkide onunla birlikte gitmeliydi. Ama Xoura bunu kabul etmezdi.
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

Tanışmak... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışmak...   Tanışmak... Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:05 am

...

İkisi ayağa kalktılar ve üstlerini düzelttiler. Rachel, Werepain'in elini sıktı. Werepain'in canı sıkkındı ve birazcık da endişeliydi. Rachel, onun kullağına yaklaşarak "Dikkatli ol." diye fısıldadı. Ardından, "Şey bende içeri gireyim hava soğudu.. Sana bol şans" dedi ve göz kırptı ve yavaşça ordan uzaklaştı. Werepain'de Ravenclaw binasının yolunu tuttu.

Tanışmak...
1 sayfadaki 1 sayfası