Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Werepan Wilderwander

+4
Euterpe London Ixdiór
Erin Richella Orabell
Scorpius Malfoy
Werepain Wilderwander
8 posters
YazarMesaj
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

Werepan Wilderwander Empty
MesajKonu: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 2:37 pm

Werepan Wilderwander, nam-ı diğer Wolf'un hikayesi sıradanlıktan, sıradan düşüncenin olağanüstülüğne açılan
penceredir aslında.

Werepan.

Ad Soyad: Werepain Wilderwander
Meslek: Öğrenci
Bina:
Ravenclaw
Sınıf: 5.ci Sınıf

Werepan Wilderwander 60111016273898516681000

Başlangıç

Karlı dağların beyaz eteklerinde devam ettiği sorunsuz çocukluğu bir gün başından geçen bir olayla değişir. Werepain, babasının ve hiç tanımadığı bir klanın birlikte kurduğu av partisini gizlice takip etmek üzere yoldayken bir saldırya uğrar. Patlayan silahlar ve bağrışmalar durulduğunda çoçuk omzundan yaralanmış kanlar içinde yatmaktadır. Av partisinin üyeleri çoçuğu ısıran yaratığın peşinden giderken, Werepan yerde soluksuz kıvranmaktadır. Baba Partiyi bırakıp, oğlunu hemen kaldıkları kulubeye götürüp yatağına yatırır. Dişleri kenetlenmiş bir şekilde titreyen çocuğun üstünü örtüp ateşi yakmaya koyulur. Werepan'ın bilincini kaybetmeden önceki son sözü " Benim suçum baba "dır.

Değişim

Kendi ağzından :

Isırıldığımdan kısa süre zarfında garip şeyler hissediyordum. Damarlarımda dolaşan garip bir sıcaklık güçle yoğuruluyordu. Ete karşı daha büyük açlık duyuyordum. Agresif, fevri ve tahammülsüzdüm. Ama bu duyguları dizginlemeyi öğrendim. Babam benimle yeterince ilgilendi. Değişimlerimin farkındaydı. O av partisinin ne için olduğunu söylemese de bana olan şey ile ilgili endişesini sezmiştim. Yaşadığım bu olaydan beri bana garip bir sıvı veriyordu. Kendimi dizginlememi sağlıyor, beni kedime getiriyor ve toparlıyordu.

Werepan Wilderwander Iconni

[color=red]Aile

Babam Lucian Wildwander'ın bir büyücü, iksir ustası olduğunu sonradan öğrendim. Bana karşı hep iyi oldu. Sakin bir adamdı. Bembeyaz yer yer seyrekleşmiş kıvırcık saçları, fazla kırışık bulunmayan yağlı yüzü hep parlardı. Yapılı bir adamdı. Odunculuk ve avcılıkla uğraşmaktan olgunlaşmış kasları, 1.9o boyu ile çok güçlü bir profil çizerdi. Ben Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulu 1.ci sınıftayken kayboldu. Bir daha haber alamadım.

Annemi hiç tanımadım. Bir Mugglemış.

Werepan - Gençlik Dönemi

Dış Görünüş : Sert yüz hatları, kalın ve gür kaşlar, kıvırcık sık saçlar ve keskin bakışlar. Werepan'ı tanımlayan çoğu şey bundan ibarettir. 1.85 boyu, kaslı, sağlam vücud yapısı vardır. Garip buğday renkli teni onu sürekli hastaymış gibi gösterir. Beyaz düzgün dişlere, hafif dolgun dudaklara ve bir hayli güçlü çeneye sahiptir.

Werepan Wilderwander 16543104986849515722100

Karakter : Yaratıcı, kelime oyunlarını seven biridir. Aynı zamanda sinirli ve fevridir. Olur olmadık şeylere aşırı tepkiler vererek şaşırtır. Ruh hali değişkendir. Tartışmayı sevmez çünkü sonunun olmadığını bilir. Eğlenmeyi sever. Büyük kelimlerle konuşan insanlara tahammül edemez. Kendini olduğundan üstün gösteren ve sürekli kendini anlatan insanlara dayanamaz. Çabuk unutur, çabuk hatırlar. Sezgisel yönü çok güçlüdür. Üstün duyma kabiliyetine sahiptir. Zehir gibi zekidir. Zeki olduğunu idda eden insanlarla konuşmak için can atar. Zeki olmadığını anladığı zeki iddalı aptallara ise deli olur ve kin besler. Kılıç kullanmak tutkusudur. Pala kullanır.

------------------------------------------+++++++++++++++++++++++---------------------------------------------

Werepan Wilderwander Iconc +++++++++++++++++++++++ Werepan Wilderwander 14536104733416207732100

Listeme eklenmek isteyenler:

Kısa Kurgu:
İcon:
Ad-Soyad:

İlişkilerim:
Werepan Wilderwander 1445659
Scorpius Malfoy.Tipik Slytherin öğrencisi. Onu KSKS derslerinden tanıyorum ve kavga da etmiştik. Rachel ile konuşmamızdan hoşnut değil. Yoluma çıkıp duruyor. Daha çok uğraşacağım bununla.

Werepan Wilderwander 212ztzp
Erin Richella Orabell.Tatlı bir Hufflepuff. Onunla iyi anlaşabilirim. Malfoy onu düşürdüğünden ve benim de kaldırdığımdan beri görüşmedim. Sanırım görürsem bir selam verip konuşacağım.

Werepan Wilderwander 41088835
Euterpe London Ixdiór. İksir Hocam. Bir ölüm yiyen olduğundan şüpheleniyorum. Ona karşı her zaman tetikdeyim.

Werepan Wilderwander L5b6605db23ea46b083bed9
Rachel Lilith Night KSKS dersinde tanıştığım, sıra arkadaşım Slytherin'li. Çok tatlı biri. Bahçede muhabbet ettik çok hoşuma gitti. Ama ona karşı da temkinliyim. Karanlık tarafla ilişkisi olduğunu tahmin ediyorum.

Werepan Wilderwander Conssss
Jessé Lou Wol'D. Biçim değiştirme profesörüm. Tatlı bir kadın.

Werepan Wilderwander 83478398
Delacroix Lexié Ixdiór. KSKS profesörüm. O kesinlikle bir ölüm yiyen olmalı. Başıma bir şey gelirse sanırım onun yüzünden olucak. Ona karşı da tetikde olmalıyım.

Werepan Wilderwander 93738736
Hogwarts Cadılık ve Büyücülük okulu Kehanet profesörü. İyi birisi olmakla birlikte zümrüdü anka yoldaşlığının üyesiymiş. Ona güvenebilirim.

En son Werepain Wilderwander tarafından Paz Ara. 13, 2009 12:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
http://www.fokurfokur.com
Scorpius Malfoy
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Scorpius Malfoy

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 6:51 pm

Kısa Kurgu:Senden gerçekten nefret ediyorum.Bana inanılmaz derecede sinir bozucu geliyorsun ve sana güvenmiyorum.
İcon:Lejantımda var.
Ad-Soyad:Scorpius Malfoy
Erin Richella Orabell
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Erin Richella Orabell

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:13 pm

Kısa Kurgu: Sana göre bişiler yazarsan sevinirim...
Ad-Soyad: Erin Richella Orabell
Euterpe London Ixdiór
İblis & İksir Profesörü
İblis & İksir Profesörü
Euterpe London Ixdiór

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:23 pm

Kısa Kurgu:Senin hakkında çok bir şey bilmiyorum.Ama senden hoşlanmıyorum.
Ad-Soyad:Euterpe London Ixdiõr
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 9:26 pm

Euterpe London Ixdiór demiş ki:
Kısa Kurgu:Senin hakkında çok bir şey bilmiyorum.Ama senden hoşlanmıyorum.
Ad-Soyad:Euterpe London Ixdiõr
Elizabeth Marie Clount
İblis & Kehanet Profesörü
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:09 am

Dersimi alıyormusun bilmiyorum ama eklersen sevinirim. İcon Lejantımda mevcut
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:49 pm

Kısa Kurgu: Sen biliyosun

İcon: Lejantmda var

Ad-Soyad: Rachel lilith night
Jessé Lou Wol'D
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Jessé Lou Wol'D

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 5:04 pm

Biçim değiştirme profesörü. Jessé Lou Wol'D. Icon lejantımda mevcut.
Tatlı bir öğretmenimdir fakat nasıl ekleyeceğini bilemem...
http://hogwartsihir-akademi.my-rpg.com
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 3:21 am

Güncellendi.
Elizabeth Marie Clount
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:01 am

beni eklememişsin Sad

aydınlık tarafın bir parçası olarak eklersen sevinirim. iyi ibr öğretmeni yoldaşlık üyesi şeklinde yazabilirsin. Smile icon lejatımda var
Delacroix Lexié Ixdiór
Delacroix Lexié Ixdiór

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:05 am

Aynı şekil beni de eklememişsin. Kötüyüm, kötüyüm, kötüyüm! =)=) Ona göre eklersen sevindirik olurum. xP
Werepain Wilderwander
Werepain Wilderwander

MesajKonu: Geri: Werepan Wilderwander   Werepan Wilderwander Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:27 pm

Güncellendi Smile

Werepan Wilderwander
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Werepan Wilderwander
» Werepan <Wolf> Wilderwander
» Wilderwander'dan Selamlar
» Werepain Wilderwander