Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Elizabeth Marie Clount

+4
Scorpius Malfoy
Jessé Lou Wol'D
Delacroix Lexié Ixdiór
Elizabeth Marie Clount
8 posters
YazarMesaj
Elizabeth Marie Clount
İblis & Kehanet Profesörü
Elizabeth Marie Clount

Elizabeth Marie Clount Empty
MesajKonu: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 6:34 pm

>>>>> Elizabeth Marie Clount <<<<<

Elizabeth Marie Clount Mariee3

Fiziksel Özelliklerim

Mavi gözlere, narin ve güzel vücut hatlarına sahibim. Genelde saçlarım sarıdır. Sıkıldığımda kumralda olur. Kabul Ediyorum Gerçekten güzelim.

Elizabeth Marie Clount Mari55

Kişisel özelliklerim

Çok zeki olduğum söylenebilir. Öz sezilerim çok kuvvetlidir. Görücü yeteneğine sahibim. Kahanet Profesörü olmamın buyük bir nedeni bu yeteneğimdir.
Her zaman yardım sever olmuşumdur. İyi ve Güzel olmak benim için vazgeçilmez bir özelliktir. kötülükle savaşım var olduğum sürece sürecek. Korkusuz ve Cesurumdur

Elizabeth Marie Clount Maree

Mesleğim: Hogwarts'da Kehanet profesörüm. Gençlerin eğitimi benim için çok önemli

Elizabeth Marie Clount Mariee

Ailem

Michael Clount >> Canım babam <<

Her zaman örnek aldığım tek varlığım. Çok iyi bir büyücüydü. Hogwarts'da karanlık sanatlara karşı savunma Profesörüydü.
Karanlığın en büyük düşmanlarından biriydi. Bu yolda onu sonuna kadar takip edeceğim.

İsabella Marie Clount >> Annem <<

Tam bir iblis olarak yetişrilmişti. Babamla evlendikten sonra kişiliğini bulduğunu söylerdi. Güzelliğimi ve zekamı ondan almışım.
Çok yetenekli bir cadıydı. İksirler konusunda oldukça yetenekliydi. Zümrüdü anka yoldaşlığının kurucularındandı.

Ölüm yiyenler tarafından hain bir saldırıya maruz kaldık. Annem ve babam yandılar. Hayatımda unutamadığım büyük bir yıkım oldu.

Chloe Valentin Ixdiór >>> Teyzem <<<

Öksüz kaldıkltan sonra onlar bana baktı. Teyzem çok şefkatli ve nazikti. Annemin eksikliğini aratmamaya çalışıyordu.
Beni sevidğini biliyordum. Kendi çocukları kadar seviyordu.

Euterpe London Ixdiór >>> Kötü Kuzen <<<
İkiz kuzenlerimden biridir. Kötülükleri yüzelerinden okunur. Euro herzaman çok zeki olmuştu. ancak zekası karanlık tarafa hizmet ediyor.

Delacroix Lexié Ixdiór >>>Nefret Ettiğim Kuzen <<<

Diğer İkiz Kuzenim. Şeytanın en büyük takipçisi. Karanlık tarafta olması ondan korkmamam neden olamaz. Benden korksun. Her zaman karşısında olacağım.

Elizabeth Marie Clount Mariel
Elizabeth Marie Clount Marieee

>>> İlişkiler <<<

>>> Sevdiklerim <<<

Lily Angel Werse
Elizabeth Marie Clount 30
Yakın Arkadaşım: Çok iyi, güçlü ve sevecen biriç Başarılı bir profesör. Fedakar bir arkadaş. Seviyorum onu. İyiki var.

>>< Nötr olduklarım <<<

Jessé Lou Wol'D
Elizabeth Marie Clount Connn
Çok güzel ve güçlü bir kadın. Onunla arkadaş olmak istiyorum ama tek problem benim nefretlik ikizlerimin dostu olması. Beni engelleyen tek şey bu...

>>> Nefret ettiklerim <<<

Delacroix Lexié Ixdiór
Elizabeth Marie Clount 83478398f
Nefretimin doruk noktası : Kuzenim olmasından utanıyorum. Ölüm Yiyenlerin en kötüsü. Her zaman bir numaralı düşmanım. Karşıma çıkmasa iyi olur.

Euterpe London Ixdiór
Elizabeth Marie Clount 41088835
Kötü Kuzenim : En az ikizi kadar kötü. Çok zeki olduğu için yapacağı hamleleri önceden kestirmek zor olur. Teyzem beni sevdiği için her zaman benden nefret etti. Okulda ona olan nefretimi bastırsamda bir ölüm yiyen olduğu için kimse onu sevmediğimi bilir.

>>> Öğrenciler <<<

>>> Sevdiklerim <<<

Erin Richella Orabell
Elizabeth Marie Clount 212ztzp
Çok yetenkli ve akıllı bir öğrenci. İleride benim gibi bir kehanet profesörü olmak istiyor. Dersimi sevdiğini biliyorum. Git gide önsezilerinin gelişeceğine inanıyorum.

>>> Nötr Olduklarım <<<

Rachel Lilith Night

Elizabeth Marie Clount L37470f871f2f45e7902da0
Dersimi alan başarılı öğrencilerden biridir. Fazla yakın olduğumuz söylenemez ama çok zeki olduğunu biliyorum

>>> Nefret Ettiklerim <<<

Scorpius Malfoy
Elizabeth Marie Clount 1445659
Keşke Karanılık tarafta olmasaydı. Malfoy ailesinden nefret ediyorum. Kabul ediyorum yinede zeki bir öğrenci.

>>> İconlar <<<

Elizabeth Marie Clount 89362767Elizabeth Marie Clount 31100192Elizabeth Marie Clount 71542128
Elizabeth Marie Clount 54646175Elizabeth Marie Clount 49407000Elizabeth Marie Clount 18120783
Elizabeth Marie Clount 93738736Elizabeth Marie Clount I67y

Eklenmek için; Bir adet ikon ve kurgu. Kurguyu sen bul'u ya da istediğin gibi ekle'yi kabul etmiyorum.

Elizabeth Marie Clount Mariee5
Elizabeth Marie Clount Marie3
Elizabeth Marie Clount Mair1
Elizabeth Marie Clount Elizg

En son Elizabeth Marie Clount tarafından Paz Ara. 13, 2009 11:11 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 8:19 pm

Benş ekler misin canım? kuzeniz ve birbirimizden nefret ediyoruz. Aileni trafik kazası yazmadım ben çünkü iblisler ölümsüz oldukları için ancak yakılarak falan imha edilirler diye düşündüm. =)=)
Elizabeth Marie Clount
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 8:34 pm

ekliyorum canım. Evet yanma olayı daha iyi oldu bende kurguyu ona göre değiştirdim. sağol Özgecim lol!
Jessé Lou Wol'D
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Jessé Lou Wol'D

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:42 am

Benide ekler misin? Icon lejantımda var hangisini istersen alabilirsin. Kurgu... Yaaa ben kurgu uyduramıyorum kiii lütfen beni kabul ettt lol!
http://hogwartsihir-akademi.my-rpg.com
Scorpius Malfoy
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Scorpius Malfoy

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 6:08 pm

Öğrencin olarak beni de ekler misin acaba? Elizabeth Marie Clount Icon_rolleyes
Elizabeth Marie Clount
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimePtsi Ara. 07, 2009 4:03 pm

ekledim senide Very Happy
Euterpe London Ixdiór
İblis & İksir Profesörü
İblis & İksir Profesörü
Euterpe London Ixdiór

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:23 pm

Beni de ekler misin?"Sevgili" kuzenin olarak Elizabeth Marie Clount Lol kurgu inşallah lejantımı yaparsam böyle olacak:

Sen nasıl bir Ölüm yiyensin?! Hem Karanlık Lord’a ihanet ettiğin için hem de evimize bir anda yerleşip yerimi aldığın için senden nefret ediyorum! Annem seni her zaman benden daha çok severdi.Nasıl oluyorsa onun için “muhteşem”din.Seni kendi ellerimle öldürmek için her anı bekliyorum haberin olsun,arkanı kolla…
Elizabeth Marie Clount
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeÇarş. Ara. 09, 2009 1:52 pm

hemen ekliyorum hayatım zaten lejantta yazdım seni kuzan bu arada ben karşı taraftayım ölüm yiyen değil. zümrüdüanka yoldaşlığına bağlıyım Very Happy
Erin Richella Orabell
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Erin Richella Orabell

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:19 pm

Benide eklermisin..
İsim: Erin Richella Orabell...
İcon lejantımda mevcut...
Kurguyu ben kendi lejantıma yazdım sende ona göre birşeyler yazarsan sevinirim...
Elizabeth Marie Clount
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 10:22 am

ekledim canım Very Happy
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:59 pm

benide öğrencin olarak ekler misin (: dersine giriyorum icon lejantta
Lily Angel Werse
Sihir Tarihi Profesörü
Lily Angel Werse

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 12:04 am

~ Beni de ekler misin? (: Arkadaş olabiliriz. İkimiz de aydınlık taraftayız ve bu hoş bir şey. İcon imzamda var.
Elizabeth Marie Clount
Elizabeth Marie Clount

MesajKonu: Geri: Elizabeth Marie Clount   Elizabeth Marie Clount Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 11:12 am

güncelledim arkadaşlar Very Happy

Elizabeth Marie Clount
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Elizabeth Marie Clount