Role Playing Game İs Harry Potter
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Role Playing Game İs Harry Potter

Büyülü Dünyanın Kapıları Aralanıyor! Kap bir asa tarafını belirle!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Scorpius Malfoy

+3
Jessé Lou Wol'D
Delacroix Lexié Ixdiór
Scorpius Malfoy
7 posters
YazarMesaj
Scorpius Malfoy
Slytherin 5.Sınıf & Bina Başkanı
Scorpius Malfoy

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 2:05 pm

~Scorpius Malfoy~
Scorpius Malfoy 111111r Scorpius Malfoy Z8978825 Scorpius Malfoy Icon20malfoy20harrypott
~Genel~
Adım-Soyadım:Scorpius Malfoy
Yaşım:15
Bina:Slyterin
Scorpius Malfoy 15592945 Scorpius Malfoy 49581c Scorpius Malfoy Iconator632551917104da3
~Ailem~
Babam Draco:Kendisi bir ölüm yiyen.O Voldemort tarafından Dumbeldore denen eski Hogwarts Büyücülük Akademisi’nin eski müdürünü öldürmek için seçilmiş ama bunu başaramamış.Şimdi bana arada kendi eşyalarından veya şeker gönderiri.
Annem Astoria:Kendisi hakkında çok bir bilgim yok.Babam ben doğduktan sonra beni ondan ayırmış ve büyük babamların evine götürmüş.Onun nasıl biri olduğunu merak ediyorum ama elimde ne bir fotoğraf ne de başka bir şey var.
Büyük Babam Lucius:Onun hakkında pek bir şey bilmiyorum.Voldemort’un güvendiği ölüm yiyenlerden biriymiş.Şimdi ona ne olduğunu bilmiyorum.
Büyük Annem Narcissa:Büyük annem bana öz oğluymuşum gibi baktı.Onun yüzünden fazla şımarığım.Ama şımartılmayı seviyorum ne yapayım?Şimdi nerede olduğunu bilmiyorum.
Büyük Teyzem Bellatrix:Bu kadın resmen bir manyak.Kardeşlerini öldürdüğünü biliyorum.Onu görmeyi istemem açıkçası…
Büyük Amcam Rodolphus:Tam halam Bellatrix gibi bir psikopat.Birbirlerini bulmuşlar.Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş…Onu pek görmedim ama ne kadar psikopat biri biliyorum.
Scorpius Malfoy Dracog
~Kendim~
Dış görünüşüm:Göz rengim gri.Büyük babamınkilere benziyor.Saçlarım babam gibi soluk sarı.Soluk,sivri,kemikli bir yüzüm var.
~.Hogwarts’ta Ben~
Bina:Babamın da mezun olduğu Slyterin Binası
Qudditch: Slyterin Takımı’nın Arayıcısı
Arkadaşlarım:Arkadaşa ihtiyacım yok.Her zaman yalnız takılırım.
Ödüllerim:Slyterin Başkanıyım.
Scorpius Malfoy 1445659 Scorpius Malfoy De4sr Scorpius Malfoy 158301213956804779100
~Yeteneklerim İlgi Alanlarım~
Asam:Harry Potter denen herif babamdan asasını almış ama ben sonra asayı buldum.Şimdi onun alıç ve tek boynuzlu at kılı asasını kullanıyorum.
Yeteneklerim:Lanet olsun girdiğim bütün derslerde yetenekliyim.Ama İksir’lere ayrı bir ilgim var.
Süpürgem:Nimbus 2001

Scorpius Malfoy Thedarkmarkbydeshenkers

~İlişkiler~
Scorpius Malfoy 727es23 Scorpius Malfoy F13ef6mf9f5m747db32g
KSKS Profesörüm~Bu kadın gerçekten çok güzel ders anlatıyor.Onu dinlerken resmen büyüleniyorum.Ayrıca çok güzel bir kadın.Ve babam gibi bir Ölüm Yiyen.Bu yüzden bazen kendimi ona bağlı hissediyorum.
Scorpius Malfoy 29048500 Scorpius Malfoy 17502857
İksir Profesörüm~Benim de bir İksir Profesörü olmak istediğimi öğrendiğinde benimle diğer öğrencilerinden daha fazla ilgilenmeye başladı.Fakat babamla fazla samimi olmasını istemiyorum.Beni bazen rahatsız ediyor...
Scorpius Malfoy Connnnn
Biçim Değiştirme Profesörüm~Ben bu kadından iyi biçim değiştiren birini tanımıyorum.Tam bir usta.Ayrıca çok güzel bir kadın.Her profesöre değersaygı duyduğum kadar ona da saygı duyuyorum.
Scorpius Malfoy 71542128
Kehanet Profesörüm~Öğretmen iyi olunca dersi dinlemek de zevkli oluyor tabii.Değer verdiğim bir öğretmen fakat bir Ölüm Yiyen olmasına rağmen Karanlık Lord'un tarafında değil.Bu bazen kafamı karıştırıyor.
Scorpius Malfoy 64357c
Nefret Ediyorum~Erin Richella Orabell...Bir ezik Huflepuff daha.sizden neden kurtulamadığımı hala anlayamıyorum.Uzak dur benden çünkü bana doğru bir adım daha atarsan o kızıl kafan uçar !
Scorpius Malfoy Iconc
Nefrek Etmek Sözü Az Kalır~Werepain...KSKS ve İksir dersinden tanıyoru.Ravenclaw'lı ama bence tam bir gerizekalı!Benden uzak olsun...
Scorpius Malfoy Le515aff2bd4f4042a8bfb2
En Yakın Arkadaşım~Rachel Lilight Night...İnanılmaz ama arkadaş olabileceğim bir insan var karşımda.Görüşlerimiz aynı.Bu yüzden onu seviyorum ama Werepain'le olan arkadaşlığını sevmiyorum.Sonuçta o bir Ravenclaw ve onlarla arkadaş olunmaz !

En son Scorpius Malfoy tarafından C.tesi Ara. 12, 2009 1:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 10 kere değiştirildi
Delacroix Lexié Ixdiór
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
İblis & Hogwarts Karanlık Sanatlara Karşı Savunma Profesörü & Slytherin Bina Sorumlusu/Admin
Delacroix Lexié Ixdiór

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 2:19 pm

Ekler misin? İstediğin her hangi bir yer olabilir ama olumlu olsun. xP Sonuçta görüşlerimiz aynı. Dersimi de aldığına göre... =)
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 2:50 pm

Ekledimm Scorpius Malfoy Icon_biggrin
Jessé Lou Wol'D
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Hogwarts Biçim Değiştirme Profesörü&Gryffindor Bina Sorumlusu/Admin
Jessé Lou Wol'D

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 3:49 pm

Benim dersimi alıyor musun bilmem ama bende eklenmek istiyorum. lol!
http://hogwartsihir-akademi.my-rpg.com
Elizabeth Marie Clount
İblis & Kehanet Profesörü
İblis & Kehanet Profesörü
Elizabeth Marie Clount

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 6:40 pm

dersimi alıyorsun sanırım. lol!

İcon Lejantımda mevcut.
Scorpius Malfoy
Scorpius Malfoy

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimeCuma Kas. 27, 2009 11:23 am

Ekledimm.
Bu arada eklenmek isteyenler iki icon ve kurguyu yazarlarsa sevinirim.Bir dahaki sefere kurguyu yazmayanlar veya "kurgu belli" diyenleri eklemeyeceğim.
Delacroix Lexié Ixdiór
Delacroix Lexié Ixdiór

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimePerş. Ara. 10, 2009 7:37 pm

İcon güncellemesi...
Erin Richella Orabell
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Hufflepuff 5. Sınıf & Bina Başkanı
Erin Richella Orabell

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 7:16 pm

Benide eklermisin..
İsim: Erin Richella Orabell...
İcon lejantımda mevcut...
Kruguyu ben kendi lejantıma yazdım sende ona göre birşeyler yazarsan sevinirim...
Werepain Wilderwander
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Ravenclaw 5. Sınıf & Bina Başkanı
Werepain Wilderwander

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimeCuma Ara. 11, 2009 8:42 pm

Beni de eklermisin (: Icon'um Lejantımda. Kurguyu sınıfta geçen olaya göre ya da düşüncelerini yazarak halledebilirsin (:
http://www.fokurfokur.com
Rachel Lilith Night
Slytherin 5.Sınıf
Slytherin 5.Sınıf
Rachel Lilith Night

Scorpius Malfoy Empty
MesajKonu: Geri: Scorpius Malfoy   Scorpius Malfoy Icon_minitimeC.tesi Ara. 12, 2009 12:52 pm

Benide eklermisin icon lejantımda var kurguda konuştuğumuz gibi (:

Scorpius Malfoy
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Scorpio Malfoy
» Scorpio Malfoy